MY BEAUTIFUL
Dreams Become A Reality FCI


Młodzieżowy Zwycięzca Estonii 2008
Młodzieżowy Champion Estonii
Młodzieżowy Zwycięzca Finlandii 2008
Champion Finlandii, Champion Estonii
Cruft's Qualification 2009/2010
BIS JUNIOR Special Show Finlandia 2008
BIS JUNIOR IV Rapina, Estonia 2008
BEST IN SHOW V Inkeroinen, Finlandia
Best Import Longhaired Male 2010
BEST OF GROUP IV Tartu 2010
.
.
MY LOVELY
Dreams Become A Reality FCI


Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Champion Czech
Zwycięzca Czech 2008, 2009, 2010, 2011
Regionalny Zwycięzca Czech 2009
Champion Polski, Champion Słowacji
Champion Czech, Grand Champion Czech
Grand Champion Słowacji, Interchampion
Zwycięzca Klubu Słowacji 2010
Zwycięzca Polski 2011, East Winner 2011
GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER 2011
Cruft's Qualification 2012
BIS BABY I Nitra 2007
BIS PUPPY I Females Trencin 2008
BIS JUNIOR III Females Ostrava 2008
BIS JUNIOR I Females Ostrava 2008
BEST OF GROUP IV Brno 2010
BIS Par Hodowlanych II Brno 2010
BEST OF GROUP II Będzin 2010
BEST OF GROUP III Nitra 2010
BEST OF GROUP IV Będzin 2011
BEST OF GROUP IV Wrocław 2011
BEST IN SHOW HONOR CLASS II Nitra 2011
BEST OF GROUP II Kraków 2012
Champion Rumunii, Grand Champion Rumunii
Zwycięzca Transylwanii 2012
Champion Litwy, Champion of Champions 2013
Champion Macedonii, Champion Mołdawii
Grand Champion Mołdawii, Champion San Marino
Champion Azerbejdżanu, Grand Champion Azerbejdżanu
Champion Czarnogóry, Grand Champion Czarnogóry
Balkan Champion, Mediterrean Champion
BEST OF GROUP I San Marino CAC 1 2013
Cruft's Qualification 2014
BEST IN SHOW HONOR CLASS II - Nitra 2013
Champion Bułgarii, Grand Champion Bułgarii
Champion Gruzji, Grand Champion Gruzji
Champion Filipin, Grand Champion Macedonii
Super Champion Mołdawii, Champion Costa Rica
Grand Champion Costa Rica, Champion Cypru
Grand Champion Cypru, Caucasian Champion
BEST OF GROUP I - CAC Bułgaria 1 2014
BEST IN SHOW I - CAC Bułgaria 1 2014
BEST OF GROUP III - CAC Macedonia 1 2014
BEST OF GROUP II - CAC Gruzja 1 2014
BEST OF GROUP III - CAC Filipiny 1 2014
BEST OF GROUP II - CAC Azerbejdżan 2 2014
Victory Winner Nitra 2014, Champion Węgier
Zwycięzca Polskiego Klubu Molosa 2014
BEST IN SHOW VETERAN IV Kraków 2015
Champion Polski Weteranów
BEST IN SHOW VETERAN I Częstochowa 2015
Zwycięzca Weteranów Polskiego Klubu Molosa 2015
BEST IN SHOW VETERAN I Wystawa Klubowa Molosów Warszawa 2015
BEST IN SHOW VETERAN IV Wawrzkowizna 2015
Zwycięzca Weteranów Wystawy Specjalistycznej Czechy 2015
BEST IN SHOW VETERAN I Wystawa Specjalistyczna Bernardynów Zamberk 2015
BEST IN SHOW VETERAN III Zakopane 2016
Zwycięzca Klubu Weteranów Bośnia i Herzegowina 2016
BEST IN SHOW VETERAN I Wystawa Specjalistyczna Bernardynów Bijelijna 2016
BEST IN SHOW VETERAN I Zabrze 2017
Zwycięzca Weteranów Polskiego Klubu Molosa 2017
Zwycięzca Weteranów Wystawy Specjalistycznej Czechy 2017
Champion Czech Weteranów
BEST IN SHOW VETERAN I Chorzów 2017
BEST IN SHOW VETERAN III Wystawa Klubowa Molosów Warszawa 2017
BEST IN SHOW VETERAN I Wystawa Specjalistyczna Bernardynów Zamberk 2017
.
.
NOW NOREK'S
Dreams Become A Reality FCI


Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski
Cruft's Qualification 2011
BIS Par Hodowlanych II Brno 2010
Champion Ukrainy
V-ce Zwycięzca Zakarpacia 2012
Interchampion, Champion Rumunii
Grand Champion Rumunii
Zwycięzca Transylwanii 2012
Champion Litwy
BEST OF GROUP I Vazgaikiemis 2012
.
.
IDEA OF
Dreams Become A Reality FCI


Interchampion, Champion Polski, Champion Czarnogóry
Grand Champion Czarnogóry, Champion Śródziemnomorski
Champion Adriatyku, Balkan Champion
.
.
IVO OF
Dreams Become A Reality FCI


Młodzieżowy Champion Litwy
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Litwy 2010
Młodzieżowy Zwycięzca Słowacji 2010
Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Champion Słowacji
Zwycięzca Czech 2011
V-CE EAST WINNER 2011
Champion Polski, Champion Słowacji
Cruft's Qualification 2011
BEST OF GROUP III Olomouc 2011
BEST OF GROUP III Zabrze 2011
Champion Rumunii, Zwycięzca Transylwanii 2012
Grand Champion Rumunii, Interchampion
.
.
IXIE OF
Dreams Become A Reality FCI


Młodzieżowy Zwycięzca Klubu Litwy 2010
Champion Serbii
BEST IN SHOW JUNIOR III Będzin 2010
BEST OF GROUP III Vrsac 2011
Champion Polski, Interchampion, Champion Rumunii
Grand Champion Rumunii, Champion Estonii




NOVINKA
Rojber FCI


Młodzieżowy Champion Polski
Champion Polski, Champion Słowacji
Champion Czech, Interchampion
Zwycięzca Czech 2010, Zwycięzca Klubu 2010
Zwycięzca Słowacji 2010
V-ce East Winner 2011
Cruft's Qualification 2010, 2012
BIS BABY I Nitra 2008
BIS JUNIOR FEMALES II Ostrava 2009
BIS JUNIOR II Bytom 2009
BEST OF GROUP III Nitra 2010
BEST OF GROUP V Brno 2011
BEST OF GROUP I Racibórz 2011
BEST OF GROUP I Ustroń 2011
BEST IN SHOW II Ustroń 2011
BEST IN SHOW VI Nowy Sącz 2012
BEST OF GROUP V Racibórz 2012
Champion Ukrainy
Zwycięzca Zakarpacia 2012
Zwycięzca Perły Karpat 2012
Champion Litwy
BEST OF GROUP IV Vazgaikiemis 2012
Grand Champion Słowacji
Grand Champion Czech
Zwycięzca Czech 2013
Champion Macedonii, Champion Mołdawii
Grand Champion Mołdawii, Champion San Marino
Champion Azerbejdżanu, Grand Champion Azerbejdżanu
Champion Czarnogóry, Grand Champion Czarnogóry
Balkan Champion, Mediterrean Champion
BEST OF GROUP II Macedonia CAC 1 2013
BEST OF GROUP III Mołdawia CAC 2 2013
BEST IN SHOW IV Nowy Sącz 2013
Champion Finlandii, Champion Rumunii
Grand Champion Rumunii
BEST OF GROUP II Baia Mare 2013
BEST OF GROUP I Baia Mare 2013
BEST IN SHOW III Baia Mare 2013
Champion Bułgarii, Grand Champion Bułgarii
Champion Gruzji, Grand Champion Gruzji
Champion Filipin, Grand Champion Macedonii
Super Champion Mołdawii, Champion Costa Rica
Grand Champion Costa Rica, Champion Cypru
Grand Champion Cypru, Caucasian Champion
BEST OF GROUP III - CAC Macedonia 1 2014
BEST OF GROUP I - CAC Azerbejdżan 1 2014
BEST IN SHOW II - CAC Azerbejdżan 1 2014
BEST OF GROUP I - CAC Filipiny 1 2014
BEST IN SHOW I - CAC Filipiny 1 2014
BEST OF GROUP I - CAC Mołdawia 1 2014
BEST OF GROUP II - CAC Gruzja 2 2014
BEST OF GROUP III - CAC Mołdawia 2 2014
BEST OF GROUP II - CAC Cypr 2 2014
Champion Polski Weteranów
Zwycięzca Klubu Weteranów 2017
.
.
HALSZKA
Dar Świętego Bernarda FCI


Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2005
Champion Polski, Zwycięzca Czech 2008
Champion Czech
.
.
Sankti-Ice
JUST IN LOVE


BEST IN SHOW BABY I Sofia 23.01.2015
BEST IN SHOW BABY I Sofia 24.01.2015
Grand Prix Slovakia Puppy Winner 2015
Champion Słowacji Szczeniąt
BEST IN SHOW JUNIOR I Zakopane 2015
Młodzieżowy Champion Polski
BEST IN SHOW JUNIOR II Nowy Sącz 2015
Młodzieżowy Champion Bułgarii
Młodzieżowy Grand Champion Bułgarii
Młodzieżowy Champion Bałkanów
BEST OF GROUP III Kranevo 10.09.2015
BEST IN SHOW JUNIOR I Kranevo 11.09.2015
Młodzieżowy Champion Mołdawii
Młodzieżowy Grand Champion Mołdawii
Młodzieżowy Champion Besarbii
Młodzieżowy Zwycięzca Mołdawii 2015
Młodzieżowy Zwycięzca Wine Cup 2015
Cruft's Qualification 2016
BEST IN SHOW JUNIOR I Kiszyniów 27.09.2015
Hungarian Speciality Junior Winner 2015
Hungarian Derby Winner 2015
Młodzieżowy Zwycięzca Słowacji 2015
BEST OF GROUP III Nitra 2015
Cruft's Qualification 2017
Champion Węgier
BEST OF GROUP IV Szilvasvarad 2016
Champion Polski
BEST OF GROUP III Zakopane 2016
Zwycięzca Klubu Bośnia i Herzegowina 2016
BEST IN SHOW Wystawa Specjalistyczna Bijelijna 2016
Zwycięzca Europy Środkowej i Wschodniej 2016
Cruft's Qualification 2017
Champion Rumunii
Grand Champion Rumunii
Champion of Champion's 2016
CRUFT'S 2017 - SECOND OPEN BITCH !!!!!
INTERNATIONAL CHAMPION