BIS BABY I - Nitra 2007
BIS PUPPY I Females - Trencin 2008
BIS JUNIOR III Females - Ostrava 2008
BIS JUNIOR I Females - Ostrava 2008
BEST OF GROUP IV - Brno 2010
BIS Par Hodowlanych II - Brno 2010
BEST OF GROUP II - Będzin 2010
BEST OF GROUP III - Nitra 2010
BEST OF GROUP IV - Będzin 2011
BEST OF GROUP IV - Wrocław 2011
BEST IN SHOW HONOR CLASS II - Nitra 2011
BEST OF GROUP II - Kraków 2012
BEST OF GROUP I - CAC San Marino 2013
BEST IN SHOW HONOR CLASS II - Nitra 2013
BEST OF GROUP I - CAC Bułgaria 1 2014
BEST IN SHOW I - CAC Bułgaria 1 2014
BEST OF GROUP III - CAC Macedonia 1 2014
BEST OF GROUP II - CAC Gruzja 1 2014
BEST OF GROUP III - CAC Filipiny 1 2014
BEST OF GROUP II - CAC Azerbejdżan 2 2014
BEST IN SHOW VETERAN IV - Kraków 2015
BEST IN SHOW VETERAN I - Częstochowa 2015
BEST IN SHOW VETERAN I - Wystawa Klubowa Molosów Warszawa 2015
BEST IN SHOW VETERAN IV - Wawrzkowizna 2015
BEST IN SHOW VETERAN I - Specjalistyczna Wystawa Bernardynów Zamberk 2015
BEST IN SHOW VETERAN III - Zakopane 2016
BEST IN SHOW VETERAN I - Specjalistyczna Wystawa Bernardynów Bijelijna 2016
BEST IN SHOW VETERAN I - Zabrze 2017
BEST IN SHOW VETERAN I - Chorzów 2017
BEST IN SHOW VETERAN III - Wystawa Klubowa Molosów Warszawa 2017
BEST IN SHOW VETERAN I - Specjalistyczna Wystawa Bernardynów Zamberk 2017


Najlepsze Baby Oddziału Chorzów 2007
3. Najlepsze Szczenię Oddziału Chorzów 2008
3. Najlepszy Junior Oddziału Chorzów 2008
13. Najlepszy Dorosły Pies Oddziału Chorzów 2008
8. Najlepszy Dorosły Pies Oddziału Chorzów 2009
1. Najlepszy Dorosły Pies Oddziału Chorzów 2010
1. miejsce w punktacji ogólnej Rankingu Chorzów 2010
1. Najlepszy Dorosły Pies Oddziału Chorzów 2011
2. miejsce w punktacji ogólnej Rankingu Chorzów 2011
2. Najlepszy Dorosły Pies Oddziału Chorzów 2012
2. miejsce w klasyfikacji ogólnej Rankingu Chorzów 2012
2. Najlepszy Dorosły Pies Oddziału Chorzów 2013
3. miejsce w klasyfikacji ogólnej Rankingu Chorzów 2013
2. Najlepszy Dorosły Pies Oddziału Chorzów 2014
4. miejsce w klasyfikacji ogólnej Rankingu Chorzów 2014
1. miejsce Najlepszy Weteran Oddziału ZKwP Chorzów 2015

Zwycięzca Czech Brno 2008
Zwycięzca Czech Olomouc 2009
Zwycięzca Czech Ostrava 2009
Regionalny Zwycięzca Czech Ostrava 2009
Zwycięzca Czech Brno 2009
Zwycięzca Czech Ostrava 2010
Zwycięzca Czech Olomouc 2011

INTERCHAMPION
Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Champion Czech
Champion Polski
Champion Słowacji
Champion Czech
Champion Rumunii
Champion Litwy
Champion Mołdawii
Champion Macedonii
Champion San Marino
Champion Azerbejdżanu
Champion Czarnogóry
Champion Bułgarii
Champion Gruzji
Champion Filipin
Champion Costa Rica
Champion Cypru
Balkan Champion
Mediterrean Champion
Caucasian Champion
Champion Węgier
Grand Champion Czech
Grand Champion Słowacji
Grand Champion Rumunii
Grand Champion Mołdawii
Grand Champion Azerbejdżanu
Grand Champion Czarnogóry
Grand Champion Bułgarii
Grand Champion Gruzji
Grand Champion Macedonii
Grand Champion Costa Rica
Grand Champion Cypru
Super Champion Mołdawii
Zwycięzca Klubu Słowacji 2010
EAST WINNER 2011
GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER 2011
Zwycięzca Polski 2011
Cruft's Qualification 2012
Zwycięzca Transylwanii 2012
Champion of Champions 2013
Cruft's Qualification 2014
Victory Winner Nitra 2014
Zwycięzca Polskiego Klubu Molosa 2014
Champion Polski Weteranów
Zwycięzca Weteranów Polskiego Klubu Molosa 2015
Zwycięzca Weteranów Wystawy Specjalistycznej Czechy 2015
Zwycięzca Weteranów Klubu BiH 2016
Zwycięzca Weteranów Polskiego Klubu Molosa 2017
Zwycięzca Weteranów Wystawy Specjalistycznej Czechy 2017
Champion Czech Weteranów


Wystawa

Sędzia

Ocena - medal, tytuł / zdjęcie

2007

Klasa baby

04.11.

Nitra (SK) - międzynarodowa

Lidija Oklescen (SLO)

WO, V1, BOB BABY,
BIS BABY Nitra 2007
Zdjęcia

2008

Klasa szczeniąt

12.01.

Olomouc (CZ) - krajowa

Vladimit Adlt (CZ)

WO, V1, BOB PUPPY
Zdjęcia

27.01.

Trencin (SK) - międzynarodowa

Gabriela Ridarcikova (SK)

WO, V1, BOB PUPPY, BIS PUPPY FEMALES Trencin 2008
Zdjęcia

09.02.

Rzeszów (PL) - międzynarodowa

Tamara Sarmont (BLR)

WO, V1, BOB PUPPY
Zdjęcia

Klasa młodzieży

29.03.

Katowice (PL) - międzynarodowa

Natalija Nekrosene (LT)

doskonała, V2
Zdjęcia

13.04.

Ostrava (CZ) - krajowa

Otakar Vondrous (CZ)

doskonała, V1, CAJC, BOB JUNIOR, BIS JUNIOR FEMALES III Ostrava 2008
Zdjęcia

20.04.

Częstochowa (PL) - krajowa

Terezia Gargusova (SK)

doskonała, V1, Zw. Młodzieży, BOB JUNIOR

27.04.

Opole (PL) - międzynarodowa

Andrzej Kaźmierski (PL)

doskonała, V1, Zw. Młodzieży
Zdjęcia

05.05.

Łódź (PL) - międzynarodowa

Revaz Khomasuridze (RUS)

doskonała, V1, Zw. Młodzieży, BOB Junior
Zdjęcia

Młodzieżowy Champion Polski

18.05.

Bytom (PL) - krajowa

Marek Lewandowski (PL)

doskonała, V1, Zw. Młodzieży, BOB Junior
Zdjęcia

28.06.

Kraków (PL) - międzynarodowa

Andrzej Szutkiewicz (PL)

doskonała, V2
Zdjęcia

29.06.

Brno (CZ) - międzynarodowa

Polgar Andras (CZ)

doskonała, V1, CAJC
Zdjęcia

06.07.

Ustroń (PL) - krajowa

Ewa Bukład (PL)

doskonała, V1, Zw. Młodzieży, BOB Junior, Zwycięzca Rasy,
II miejsce w finale Grupy Starszej Konkursu Młody Prezenter

Zdjęcia

12.07.

Warszawa (PL) - międzynarodowa

Libuse Ubrova (CZ)

doskonała, V1, Zw. Młodzieży, BOB Junior, Zwycięzca Rasy

20.07.

Nowy Sącz (PL) - krajowa

Anna Rogowska (PL)

doskonała, V2
Zdjęcia

27.07.

Będzin (PL) - krajowa

Ewa Bukład (PL)

doskonała, V1, Zw. Młodzieży, BOB Junior, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

03.08.

Zakopane (PL) - krajowa

Andrzej Kot (PL)

doskonała, V1, Zw. Młodzieży, BOB Junior

09.08.

Ostrava (CZ) - krajska

Miroslav Vaclavik (CZ)

doskonała, V1, Vitez Tridy, BIS JUNIOR FEMALES Ostrava 2008
Zdjęcia

Klasa pośrednia

14.09.

Chorzów (PL) - krajowa

Marek Maciej Bork-Grabkowski (PL)

doskonała, V1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

05.10.

Rybnik (PL) - krajowa

Andrzej Kot (PL)

doskonała, V1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie

12.10.

Zabrze (PL) - krajowa

Maria Bruska (PL)

doskonała, V1
Zdjęcia

19.10.

Brno (CZ) - krajowa

Jaroslav Matyas (SK)

doskonała, V1, CAC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Narodni Vitez, Zwycięzca Czech
Zdjęcia

Młodzieżowy Champion Czech

02.11.

Nitra (SK) - międzynarodowa

Gabriela Ridarcikova (SK)

doskonała, V2, r.CAC
Zdjęcia

Klasa mlodzieży

09.11.

Poznań (PL) - międzynarodowa

Helena Borisova (BY)

doskonała, V3
Zdjęcia

2009

Klasa pośrednia

10.01.

Olomouc (CZ) - krajowa

Vladimit Adlt (CZ)

doskonała, V1, CAC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Narodni Vitez, Zwycięzca Czech
Zdjęcia

25.01.

Trencin (SK) - międzynarodowa

Milan Benkovsky (SK)

doskonała, V1, CAC, r.CACIB
Zdjęcia

07.02.

Brno (CZ) - międzynarodowa

Vladimir Piskay (SK)

doskonała, V1, CAC, r.CACIB
Zdjęcia

Klasa championów

05.04.

Ostrava (CZ) - krajowa

Andras Polgar (CZ)

doskonała, V1, CAC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Narodni Vitez, Zwycięzca Czech
Zdjęcia

Klasa pośrednia

26.04.

Opole (PL) - międzynarodowa

Ewa Bukład (PL)

doskonała, V2
Zdjęcia

Klasa otwarta

27.06.

Kraków (PL) - międzynarodowa

Anatolij Zhuk (BY)

doskonała, V1, CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
Zdjęcia

Champion Polski

Klasa championów

09.08.

Ostrava (CZ) - krajska

Miroslav Vaclavik (CZ)

doskonała, V1, Vitez Tridy, Krajski Vitez
Zdjęcia

Klasa otwarta

13.09.

Chorzów (PL) - krajowa

Marcin Sudoł (PL)

doskonała, V1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

Klasa championów

18.10.

Brno (CZ) - krajowa

Andreas Polgar (CZ), finał: Vladimir Adlt (CZ)

doskonała, V1, CAC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Narodni Vitez, Zwycięzca Czech, Zwycięzca Rasy, finałowa piątka Best Of Group II!
Zdjęcia

05.12.

Nitra (SK) - międzynarodowa

Vladimir Piskay (SK)

doskonała, V1, CAC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie

06.12.

Nitra (SK) - międzynarodowa

Inese Pablaka (LV)

doskonała, V1, CAC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie

2010

24.01.

Trencin (SK) - międzynarodowa

Petr Rehanek (CZ)

doskonała, V1, CAC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
Zdjęcie

Champion Słowacji

06.02.

Brno (CZ) - międzynarodowa

Waldemar Mrowiec (PL)

doskonała, V1, CAC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
Zdjęcia

Champion Czech

07.02.

Brno (CZ) - międzynarodowa

Otakar Vondrous (CZ)

doskonała, V1, CAC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
Zdjęcia

11.04.

Ostrava (CZ) - krajowa

Vladimir Adlt (CZ)

doskonała, V1, CAC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Narodni Vitez, Zwycięzca Czech, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

25.04.

Opole (PL) - międzynarodowa

Shamil Abrakimov (RUS)

doskonała, V1, CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
Zdjęcia

20.06.

Brno (CZ) - międzynarodowa

Rasa: Miroslav Vaclavik (CZ)
BOG: Gabriela Ridarcikova (SK)
Pary: Otakar Vondrous (CZ)

doskonała, V1/2, CAC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy, BEST OF GROUP IV
Zdjęcia
Razem z Norkiem: BIS PAR HODOWLANYCH II
Zdjęcia

Grand Champion Czech

10.07.

Warszawa (PL) - międzynarodowa

Andrzej Kot (PL)

doskonała, V1, CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

INTERCHAMPION

25.07.

Będzin (PL) - krajowa

BOB & BOG: Gabriela Ridarcikova (SK)

doskonała, V1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy, BEST OF GROUP II
Zdjęcia

06.08.

Druskininkai (LT) - międzynarodowa

Olga Kupriyanova (SLO)

doskonała, V1, CAC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

07.08.

Druskininkai (LT) - międzynarodowa

Al Bennett (Can)

doskonała, V1, CAC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, CACIB, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

19.09.

Modrova (SK) - klubowa

Bernard Leger (CH)

doskonała, V1/2, CAC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Klubu Słowacji 2010
Zdjęcia

17.10.

Zabrze (PL) - krajowa

Anna Kochan (PL)

doskonała, V1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy

20.11.

Nitra (SK) - międzynarodowa

Viera Staviarska (SK)

doskonała, V1, CAC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie

21.11.

Nitra (SK) - międzynarodowa

Rasa: Tibor Havelka (SK)
BOG: Jozef Mravik (SK)

doskonała, V1, CAC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy, BEST OF GROUP III
Zdjęcia

Grand Champion Słowacji

2011

08.01.

Olomouc (CZ) - krajowa

Rasa: Beradze Iuza (GRU)
BOG: Jozef Mravik (SK)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Czech, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy, finałowa siódemka BOG
Zdjęcia

22.02.

Koszyce (SK) - międzynarodowa

Damir Skok (CRO)

doskonała, V1, CAC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, EAST WINNER 2011, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

03.04.

Donovaly (SK) - specjalna bernardynów

Roland Hans (CH)

doskonała, V1, CAC
Zdjęcia

10.04.

Zabrze (PL) - krajowa

Anna Chlebek (PL)

doskonała, V1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

01.05.

Opole (PL) - międzynarodowa

Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)

doskonała, V1, CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

22.05.

Bytom (PL) - krajowa

Monika Kuriata-Okarmus (PL)

doskonała, V1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

04.06.

Nitra (SK) - międzynarodowa

Olga Kupriyanova Sinko (SLO)

doskonała, V1, CAC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Grand Prix Slovakia Winner 2011
Zdjęcia

05.06.

Nitra (SK) - międzynarodowa

Jozef Mravik (SK)

doskonała, V1, CAC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
Zdjęcia

12.06.

Racibórz (PL) - krajowa

Dorota Pawlikowska-Rosół (PL)

doskonała, V1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

24.07.

Będzin (PL) - krajowa

BOB & BOG: Silvia Weber-Martegani (CH)

doskonała, V1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy, BEST OF GROUP IV
Zdjęcia

11.09.

Chorzów (PL) - krajowa

Andrzej Kot (PL)

doskonała, V1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

26.09.

Wrocław (PL) - międzynarodowa

BOB: Andrzej Kaźmierski (PL)
BOG: Jerzy Mrugasiewicz (PL)

doskonała, V1, CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy, BEST OF GROUP IV
Zdjęcia

09.10.

Zabrze (PL) - krajowa

Małgorzata Supronowicz (PL)

doskonała, V1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie

16.10.

Częstochowa (PL) - krajowa

Jan Gajewski (PL)

doskonała, V1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

23.10.

Poznań (PL) - międzynarodowa

Otakar Vondrous (CZ)

doskonała, V1, CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Polski 2011, Cruft's Qualification 2012

Klasa honorowa

19.11.

Nitra (SK) - międzynarodowa

BOB & BIS: Tibor Havelka (SK)

doskonała, V1, finałowa 5-tka BIS HONOR
Zdjęcia

20.11.

Nitra (SK) - międzynarodowa

BOB: Pettko Csaba (H)
BIS: Jaroslav Matyas (SK)

doskonała, V1, BIS HONOR CLASS II
Zdjęcia

2012

Klasa championów

24.03.

Nitra (SK) - międzynarodowa

Anna Bogucka (PL)

doskonała, V1, CAC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

25.03.

Nitra (SK) - międzynarodowa

Sergey Vanzha (RUS)

doskonała, V1, CAC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
Zdjęcia

22.04.

Częstochowa (PL) - krajowa

Marek Lewandowski (PL)

doskonała, V1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

29.04.

Opole (PL) - międzynarodowa

Petr Rehanek (CZ)

doskonała, V1, CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie

16.06.

Kraków (PL) - międzynarodowa

BOB & BOG: Otakar Vondrous (CZ)

doskonała, V1, CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy, BEST OF GROUP II
Zdjęcia

01.09.

Arad (ROM) - międzynarodowa

Cristian Stavarache (ROM)

doskonała, V1, CAC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Transylwanii 2012, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

Champion Rumunii

02.09.

Arad (ROM) - międzynarodowa

Pettko Csaba (H)

doskonała, V1, CAC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

Grand Champion Rumunii

08.09.

Vazgaikiemis (LT) - krajowa

Audrone Babianskiene (LT)

doskonała, V1, CAC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
Zdjęcia

Champion Litwy

09.09.

Vazgaikiemis (LT) - krajowa

Aleksandr Soroko (BY)

doskonała, V1, CAC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

11.11.

Kielce (PL) - międzynarodoowa

Jadwiga Niciewicz (PL)

doskonała, V1/2, CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

2013

24.02.

Leszno (PL) - championów

Claudio de Giuliani (I)

doskonała, V1/2, CWC, Champion of Champions 2013, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

16.03.

Katowice (PL) - międzynarodowa

Willemine van Deyl (NL)

doskonała, V1, CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

28.04.

Dresden (D) - międzynarodowa

Johannes Mayer (D)

doskonała, V2/2
Zdjęcia

07.05.

CAC Macedonia 1 - krajowa

Zoran Ivanovski (?)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

Champion Macedonii

07.05.

CAC Mołdawia 1 - krajowa

? (?)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

Champion Mołdawii

08.05.

CAC Macedonia 2 - krajowa

Jane Serafimov (MAC)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

08.05.

CAC Mołdawia 2 - krajowa

V. Brajovic (MD)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

Grand Champion Mołdawii

09.05.

CAC San Marino 1 - krajowa

Vladan Samsal (MNE)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy, BEST OF GROUP
Zdjęcia

Champion San Marino

09.05.

CAC Azerbejdżan 1 - krajowa

Zaur Agabeyli (AZ)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

Champion Azerbejdżanu

10.05.

CAC San Marino 2 - krajowa

Nebojsa Savicic (SRB)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

10.05.

CAC Azerbejdżan 2 - krajowa

Vanja Dupanovic (MNE)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

Grand Champion Azerbejdżanu

11.05.

CACIB Czarnogóra 1 - międzynarodowa

Andric Slavoljub (SRB)

doskonała, V1, CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

Champion Czarnogóry

12.05.

CACIB Czarnogóra 2 - międzynarodowa

Savic Sinisa (?)

doskonała, V1, CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

Grand Champion Czarnogóry

Balkan Champion

Mediterrean Champion

17.05.

Budapeszt (H) - światowa

Katalin Balogh (H)

bardzo dobra, VG2
Zdjęcia

15.06.

Kraków (PL) - międzynarodowa

Anna Rusinowska (PL)

doskonała, V1, CWC, CACIB, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie
Zdjęcia

31.08.

Chorzów (PL) - krajowa

Anna Rusinowska (PL)

doskonała, V1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy

22.09.

Bytom (PL) - krajowa

Anna Rusinowska (PL)

doskonała, V1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

19.10.

Komarom (H) - międzynarodowa

Hans Bierwolf (A)

doskonała, V1, CAC, CACIB, Cruft's Qualification 2014, Zwycięzca Rasy
Zdjęcie

20.10.

Komarom (H) - międzynarodowa

Pinter Janas (H)

doskonała, V1, CAC, r.CACIB
Zdjęcie

Klasa honorowa

30.11.

Nitra (SK) - międzynarodowa

Polina Simic (SRB)

doskonała, V1

01.12.

Nitra (SK) - międzynarodowa

BOB: Ligita Zake (LV)
BIS: Natasa Davidovic (SRB)

doskonała, V1, BIS HONOR CLASS II
Zdjęcia

2014

Klasa championów

15.02.

Rzeszów (PL) - międzynarodowa

Julia Ovsyannikova (RUS)

doskonała, V1, CWC, r.CACIB

20.03.

CAC Bułgaria 1 - krajowa

BOB & BOG & BIS: Nebojsa Savicic (SRB)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy, BEST OF GROUP, BEST IN SHOW
Zdjęcia

Champion Bułgarii

20.03.

CAC San Marino 1 - krajowa

Enrico Drudi (SM)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

20.03.

CAC Macedonia 1 - krajowa

BOB & BOG: Vojislav Brojavic (MNE)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy, BEST OF GROUP III
Zdjęcia

Grand Champion Macedonii

20.03.

CAC Czarnogóra 1 - krajowa

Vladan Samsal (MNE)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

21.03.

CAC Bułgaria 2 - krajowa

Miodrag Vretenicic (MNE)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

Grand Champion Bułgarii

21.03.

CAC San Marino 2 - krajowa

Miljko Bulajic (MNE)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

21.03.

CAC Macedonia 2 - krajowa

Nikola Angelovski (MKD)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

21.03.

CAC Czarnogóra 2 - krajowa

Pero Celebic (MNE)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

22.03.

CAC Gruzja 1 - krajowa

BOB & BOG: Nebojsa Savicic (SRB)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy, BEST OF GROUP II
Zdjęcia

Champion Gruzji

22.03.

CAC Azerbejdżan 1 - krajowa

Zaur Agabeyli (AZ)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

22.03.

CAC Filipiny 1 - krajowa

BOB & BOG: Dejan R. Zivadinovic (SRB)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy, BEST OF GROUP III
Zdjęcia

Champion Filipin

22.03.

CAC Costa Rica 1 - krajowa

Suzana Bulatovic (MNE)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

Champion Costa Rica

22.03.

CAC Mołdawia 1 - krajowa

Sinisa Savicic (SRB)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

Super Champion Mołdawii

22.03.

CAC Cypr 1 - krajowa

Panos Demetriou (CY)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

Champion Cypru

23.03.

CAC Gruzja 2 - krajowa

Zijah Zulovic (BiH)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

Grand Champion Gruzji

23.03.

CAC Azerbejdżan 2 - krajowa

BOB & BOG: Andric Slavoljub (SRB)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy, BEST OF GROUP II
Zdjęcia

23.03.

CAC Filipiny 2 - krajowa

Antonio Mracevic (MNE)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

23.03.

CAC Costa Rica 2 - krajowa

Pero Celebic (MNE)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

Grand Champion Costa Rica

23.03.

CAC Mołdawia 2 - krajowa

Vasko Mundresa (MNE)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

23.03.

CAC Cypr 2 - krajowa

Chris Zeniu (CY)

doskonała, V1, CAC, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

Grand Champion Cypru

Caucasian Champion

28.03.

Nitra (SK) - championów

Miroslav Vaclavik (CZ)

doskonała, V1, CAC, Victory Winner Nitra 2014
Zdjęcia

Klasa honorowa

29.03.

Nitra (SK) - międzynarodowa

Janos Torok (H)

doskonała, V1
Zdjęcia

30.03.

Nitra (SK) - międzynarodowa

Andras Korozs (H)

doskonała, V1
Zdjęcia

Klasa championów

13.04.

Częstochowa (PL) - krajowa

Andrzej Kot (PL)

doskonała, V1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka w Rasie

06.09.

Kecskemet (H) - międzynarodowa

Andras Polgar (CZ)

doskonała, V1, CAC, r.CACIB
Zdjęcia

07.09.

Kecskemet (H) - międzynarodowa

Pettko Csaba (H)

doskonała, V1, CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy
Zdjęcia

Champion Węgier

14.09.

Warszawa (PL) - klubowa molosów

Otakar Vondrous (CZ)

doskonała, V1, CWC, Zwycięzca Płci Przeciwnej (BOS), Zwycięzca Polskiego Klubu Molosa 2014
Zdjęcia

02.11.

Praga (CZ) - międzynarodowa

Darko Drobnjak (SRB)

doskonała, V1, CAC, res.CACIB

2015

Klasa honorowa

28.02.

Nitra (SK) - międzynarodowa

Juta Haranen (EST)

doskonała, V1
Zdjęcia

01.03.

Nitra (SK) - międzynarodowa

Rony Doedijns (NL)

doskonała, V1
Zdjęcia

Klasa weteranów

20.06.

Kraków (PL) - międzynarodowa

Jan Gajewski (PL)

doskonała, V1, Best Veteran, Zwycięzca Rasy, finałowa 6-tka BOG
Zdjęcia

21.06.

Kraków (PL) - krajowa II gr FCI

BOB: Anna Rogowska (PL)
BIS: Monika Kuriata-Okarmus (PL)

doskonała, V1, Best Veteran, Zwycięzca Rasy, BEST IN SHOW VETERAN IV
Zdjęcia

26.07.

Częstochowa (PL) - międzynarodowa

BOB: Małgorzata Hałas (PL)
BIS: Otakar Vondrous (CZ)

doskonała, V1, Best Veteran, BEST IN SHOW VETERAN I
Zdjęcia

Champion Polski Weteranów

13.09.

Warszawa (PL) - klubowa molosów

BOB: Piotr Król (PL)
BIS: Jan Gajewski (PL)

doskonała, V1, Zwycięzca Weteranów Klubu Molosa 2015, Best Veteran, BEST IN SHOW VETERAN I
Zdjęcia

20.09.

Wawrzkowizna (PL) - krajowa 2, 7, 8, 9 grupy FCI

BOB: Piotr Mikuć (PL)
BIS: Ernestas Balsiukas (LT)

doskonała, V1, Best Veteran, Zwycięzca Rasy, BEST IN SHOW VETERAN IV
Zdjęcia

26.09.

Zamberk (CZ) - specjalistyczna Bernardynów

BOB & BIS: Bernard Leger (CH)

doskonała, V1, Zwycięzca Weteranów Wystawy Specjalistycznej 2015, Best Veteran, BEST IN SHOW VETERAN I
Zdjęcia

2016

06.02.

Brno (CZ) - międzynarodowa

Milan Plundra (CZ)

doskonała, V1/2, Best Veteran
Zdjęcia

06.08.

Zakopane (PL) - międzynarodowa

BOB: Tibor Havelka (SK)
BIS: Krystyna Opara (PL)

doskonała, V1, Best Veteran, BEST IN SHOW VETERAN III
Zdjęcia

11.09.

Bijelijna (BiH) - specjalistyczna Bernardynów

Mirsad Sabanovic (SRB)

doskonała, V1, Zwycięzca Klubu Weteranów 2016, Best Veteran, BEST IN SHOW VETERAN I
Zdjęcia

2017

09.04.

Zabrze (PL) - krajowa

BOB: Andrzej Kot (PL)
BIS Veteran: Andrzej Stępiński (PL)
BOG: Iwona Magdziarska (PL)

doskonała, V1, Best Veteran, Zwycięzca Rasy, BEST IN SHOW VETERAN I, top 6 psów Best Of Group
Zdjęcia

02.09.

Chorzów (PL) - krajowa

BOB: Anna Kochan (PL)
BIS Veteran: Miroslav Vaclavik (CZ)

doskonała, V1, Best Veteran, Zwycięzca Rasy, BEST IN SHOW VETERAN I
Zdjęcia

09.09.

Warszawa (PL) - klubowa

BOB: Barbara Muller (CH)
BIS Veteran: Ludmila Sudarikova (RUS)

doskonała, V1, Zwycięzca Weteranów Klubu Molosów 2017, Best Veteran, BEST IN SHOW VETERAN III
Zdjęcia

16.09.

Zamberk (CZ) - specjalistyczna Bernardynów

BOB & BIS: Christine Wiederkehr (CH)

doskonała, V1, Zwycięzca Weteranów Wystawy Specjalistycznej 2017, Best Veteran, BEST IN SHOW VETERAN I
Zdjęcia

Champion Czech Weteranów